Неділя, 19.05.2024, 11:38
Вітаю Вас Гость | RSS

Науково-технічній відділ Іршавського райЦПР

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Тези

«Імунітет»

                      Тези

   до науково-дослідницької роботи «Імунітет»                                                                                                                                     Чепак Мар’яни Михайлівни,   Негрівська  ЗОШ  І-ІІ ст., 9 клас, с. Негрово  Іршавського району

Науковий керівник: Попович Наталія Іванівна

   Актуальність теми полягає в тому, що останніми роками спостерігається погіршання стану здоров’я дитячого населення України, знизилася здатність організму опиратися впливу вірусних інфекцій. Найпоширеніша вірусна інфекція у людей, відома протягом століть, – грип;  95% всієї інфекційної патології займають грип та інші ГРВІ. Вірус послаблює організм.  Імунітет — це комплекс реакцій, спрямованих на захист організму від інфекційних агентів і речовин, які відрізняються від нього біологічними властивостями. Сила імунної системи завжди є фактором, коли є хвороба.

 Метою роботи є вивчення закономірностей імунітету, вивчення рівня захворюваності на грип та ГРВІ дітей шкільного віку на протязі 2012 року тому, що здатність протистояти хворобі є критерієм, який вимірює силу імунної системи.

    Моїм завданням стало вивчення роботи імунної системи, дослідження рівня захворюваності дітей на грип та ГРВІ, а отже стану їх імунної системи тому, що першим «оборонним рубежем» на шляху бактерій і вірусів людини є шкіра і слизові оболонки. Для досягнення поставленої мети були проведені дослідження рівня захворюваності  дітей  шкільного  віку  у с. Негрово, у с. Доробратово та у с. Горбок за період 2012 року, а також проведено опитування населення по питаннях:  « Як часто ви хворієте на грип та ГРВІ ?», « Які засоби ви використовуєте при лікуванні грипу та ГРВІ ?».

     Порівнюючи результати досліджень я зробила такі висновки, що 6-7 % дітей шкільного віку, із загальної кількості, хворіли повторно, а найбільш вразливими є діти дошкільного віку у яких імунна система тільки розвивається та діти, у яких проходить період статевого дозрівання, коли імунна система пригнічується під впливом статевих гормонів і перебудова організму призводить до появи підвищеної чутливості до несприятливих чинників зовнішнього середовища. 

Категорія: Тези | Додав: Phobos (26.03.2013)
Переглядів: 657 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук

Copyright MyCorp © 2024