Неділя, 18.08.2019, 14:32
Вітаю Вас Гость | RSS

Науково-технічній відділ Іршавського райЦПР

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ковач Наталія Василівна

Гурток « Початкове  технічне  моделювання для молодших школярів»

     У гуртку займається 34 вихованці 2-х класів.

     Мета гуртка: залучити гуртківців до трудової діяльності,творчості, розширення кругозору, виховувати любов до роботи, природи.  Кожне заняття включає до свого складу 

 теоретичний матеріал, практичну роботу і вправи для кисті руки. Враховуючи вік дітей, більшість занять проводяться  в ігровій формі з елементами казок, загадок, пісень.

     Діти на гуртку виготовляють різні композиції, виставки, конкурси, змагання. Проводяться масові заходи у школі, де  гуртківці беруть активну  участь. Діти вміють працювати з  папером, з природнім матеріалом, з пластиліном , вміють виготовляти  аплікації на різні тематики.

     Гуртківці задоволені , що в школі працює такий гурток і відвідують його.

 

Звіт роботи гуртка за 2015р

   Іршавської районної станції юних техніків

   гурток -  “ Початкове технічне моделювання для  молодших школярів ” , « Прикладні мистецтва «

   керівник:  Ковач Наталія Василівна

   при  Приборжавській ЗОШ I-III ступенів

     Мета гуртка - залучити гуртківців до активної праці, привити любов до народної творчості, навчити їх розуміти прекрасне , цінувати його, створювати самим. Виховувати бережливе ставлення до предметів і засобів праці, культури, побуту.

      Завдання- допомогти гуртківцям набути необхідних знань, умінь, пошукової діяльності, відкрити широкий простір для естетичного розвитку, навчанню і вихованню дітей до народного побуту, звичаїв, традицій, обрядів.

     Виховати у них терпіння , наполегливість, усидчивість.

     У гуртку займається 45 дітей першого року навчання, віком 6- 8 років.  Гуртківці ознайомилися з технікою оригамі, пап’є-маше, ліпленням, аплікацією, різними природними матеріалами.

     За перше півріччя  керівником і гуртківцями була виконана така робота. Гуртківці 1 класів навчилися вміло розфарбовувати малюнки кольоровими олівцями, фарбами, навчилися , як правильно користуватися ножицями, вирізати за шаблонами,  різати по лініях згину, робити різні  аплікаційні композиції,  навчилися різні фізкультхвилинки, проводилися різні ігри, бесіди,  практичні роботи. 

     Гуртківці 3 класів навчилися робити різні композиції, аплікації, з картону , з природного матеріалу, виконували практичні роботи ,  проводилися бесіди.

      За 2015 року гуртківці брали активну участь практично у всіх масових заходах, виставках , конкурсах.

      Проводилися різні масові заходи у Приборжавській ЗОШ I-II ступенів, де гуртківці приймали участь у таких виставках – конкурсах : конкурс на кращий осінній букет, новорічні вироби, виставки дитячих робіт, різні бесіди. Проводився масовий захід гуртківців на тему : « Ходить світом Святий Миколай « і Новорічна виставка « Зимова фантазія «.

      Також гуртківці брали участь у районних та обласних виставках – виставці з ори гамі та паперопластиці, з покидькового матеріалу,   у новорічній виставці «Замість ялинки новорічна композиція».

Ковач Марія   у  районних та обласних виставках: виставка з ори гамі та паперопластики , районна виставка «Замість ялинки новорічна композиція « - де отримала 2-ге  місце у районному етапі за роботу « П’ять хвилин до Нового року «

Панько Мирослава,  брала участь у виставці з покидькового матеріалу – робота « Квіти осені «.

Гуртківці задоволені, що в школі працюють такі гуртки. І діти з задоволенням відвідують їх, тому що на гуртку вони відпочивають.

 

 

Звіт роботи гуртка за 2015-2016рр

Мета гуртка - залучити гуртківців до активної праці, привити любов до народної творчості, навчити їх розуміти прекрасне , цінувати його, створювати самим. Виховувати бережливе ставлення до предметів і засобів праці, культури, побуту.

Завдання -  допомогти гуртківцям набути необхідних знань, умінь, пошукової діяльності, відкрити широкий простір для естетичного розвитку, навчанню і вихованню дітей до народного побуту, звичаїв, традицій, обрядів.

Виховати у них терпіння , наполегливість, усидчивість.

У гуртку займається 45 дітей першого року навчання, віком 6-8 років. Гурток “Прикладні мистецтва” – відвідує 30 дітей 3-х класів, а гурток” ПТМ“ - відвідує 15 дітей 1 класу. Гуртківці ознайомилися з технікою оригамі, пап’є-маше , ліпленням, аплікацією, образотворчим мистецтвом.

За 2015-2016 роках, керівником і гуртківцями була виконана така робота. Гуртківці 1 класів навчилися вміло розфарбовувати малюнки кольоровими олівцями, фарбами, навчилися , як правильно користуватися ножицями, вирізати за шаблонами,  різати по лініях згину, робити різні  аплікаційні композиції , навчилися різні фізкультхвилинки, різні ігри.

Гуртківці 3 класів навчилися виконувати подарунки власними руками - листівки, різні композиції , аплікації з природних матеріалів,  малювати різні малюнки.

За 2015-2016 роках гуртківці брали активну участь практично у всіх масових заходах, виставках , конкурсах,  змаганнях.

Проводилися різні масові заходи у Приборжавській ЗОШ I-II ступенів, де гуртківці приймали участь у таких виставках -  свято осені, осіння виставка , масовий захід « Ходить світом Святий Миколай» , Новорічної та різдвяної виставки, виставці дитячих робіт , розучували колядки, конкурс на кращий подарунок для мами, було проведено свято до дня Валентина, у виставці «Воскресни писанко», «Великодній кошик», « Чорнобильська трагедія», виготовлення маків до Дня Перемоги. Також гуртківці брали участь у районних та обласних виставках “Місто оригамі”, виставці з покидькового матеріалу, новорічної та різдвяної виставках та в інших.

  Ковач Марія брала участь практично у всіх районних та обласних виставках: « Місто ори гамі» ,  де була нагороджена грамотою за 2- місце, як на районному етапі, так і на обласному. Також ця дівчина брала участь у новорічній виставці « Замість ялинки новорічна композиція» , де отримала грамоту за 2-місце на районному етапі , так і обласному. Брала участь у районних змаганнях з початково - технічного моделювання, районної виставки з писанкарства та фестивалі « Писанка рідної Іршавщини « , була нагороджена грамотою.

  Ковач Максим, брав активну участь у такій виставці :  «Знай і люби свій край»,  - де отримав грамоту за 1-місце у районі та у області.

  Панько Мирослава,  брала участь у такій виставці з покидькового матеріалу - де отримала грамоту за активну участь.

   Ватрала Тарас, брав участь у такій виставці :  «Наш пошук і творчість , тобі Україно», де отримав грамоту за 3- місце на районному етапі .

   Ракущинець Анастасія , брала участь у виставці Великодніх писанок , та фестивалі « Писанка рідної Іршавщини»-  де отримала грамоту за активну участь.

   Шандра Вікторія брала участь у такій виставці : « Великодня композиція « , де отримала грамоту за 1-ше місце .

Мною була написана методична розробка масового заходу на тему «Ходить світом Святий Миколай «

Гуртківці задоволені, що в школі працюють такі гуртки. І діти з задоволенням відвідують їх, тому що на гуртку вони відпочивають.

 

  6 грудня  було проведено вiдкрите заняття  на тему:  "Зоряне сяйво пір року". 

  

   У Приборжавськiй ЗОШ  I- III ступенів, було проведено вiдкрите заняття у 1-шому класi, керівником Iршавської рай CЮТ Ковач Н. В. на тему:  « Зоряне сяйво пір року «. Мета якого була: ознайомити гурткiвцiв з порами року,   розвивати у дiтей зв’язне  мовлення,  вмiння вiдповiдати на запитання; закрiплювати вмiння працювати з рiзним матерiалом. Виховувати бережливе ставлення до природи  рiдного краю,  збагатити знання   вихованцiв прислів’ями,  загадками та вiршами про пори року.

   У нашiй групi створені  умови для того, щоб гурткiвцi могли займатися будь - якою роботою.

   На заняттi були  присутні  гості.  В гостi до першокласників завiтали  чотири пори року ( гурткiвцi 4 класiв ). Дiти подорожували на ракетi до зiрочок.  Пори  року принесли гуртківцям завдання у конвертах, діти повиннi були одягнути дерева в брання пір року.

   Вихованцi гуртка вразили всіх присутнiх своїм артистизмом, співом, декламуванням віршів та практичними навичками  при роботi з папером.

   Гурткiвцi дуже старалися створити затишну атмосферу для проведення заняття, забезпечували необхiдну дисциплiну. Всi присутнi залишили заняття у пiднесеному настрої, позитивних вражень та емоцій. Вихованцi отримали масу задоволення від проведеного заняття  i отримали за це подаруночки – сніжинки. 

    

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Copyright MyCorp © 2019