Неділя, 18.08.2019, 14:31
Вітаю Вас Гость | RSS

Науково-технічній відділ Іршавського райЦПР

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ісак Надія Юріївна

Гуртки: "ПТМ" та "Прикладні мистецтва"

 

День Святого Валентина

 

 

Звіт роботи гуртків

ІІ семестр 2015-2016 н.р.

На базі Довжанської школи діють гуртки «ПТМ» та «Робота з бісером».           В гуртку задіяно 58 вихованців. Діти із задоволенням відвідують гуртки. У своїй роботі я використовую такі форми роботи : індивідуальна, фронтальна, ігрова та групова.

Гуртківці приймають участь у різних виставках, конкурсах. У виставці з покидькового матеріалу Капустей Владислава зайняла І місце за роботу «Мудрий удав».

У виставці «Мистецтво оригамі»,  Михайлюк Анюта нагороджена дипломом ІІІ ступеня (Робота «Без верби і калини, нема України»).

Вихованці гуртків приймали участь у виготовленні новорічних прикрас та іграшок до новорічного районного свята. Штефко Ніна нагороджена грамотою за активну участь у новорічній виставці («Подих зимової казки»).

Виставка «Знай і люби свій край» відбулася також з участю вихованців.

Кукла Юлія нагороджена дипломом ІІІ-го ступеня за роботу «Чарівний лебідь». У квітні відбулася Великодня виставка до якої ми ретельно готувалися. На виставку були представлені роботи «Бісерки». Фірка  Ярослава та Штефко Ніна були учасницями фестивалю «Писанки Іршавщини». Писанки були оздоблені нитками, декорування мішковиною. Шостого травня вихованці нашої школи прийняли участь у конкурсі на кращий малюнок  «Моя люба матуся». На гуртках діти підвищують свою  майстерність, розвивають свої творчі здібності та навички самостійного мислення.

 

Звіт роботи гуртків «ПТМ» та «Прикладні мистецтва»

І семестр 2016-2017 н.р.

    На базі Довжанської школи діють гуртки «ПТМ» та «Прикладні мистецтва».           В гуртку задіяно 62 вихованці. 15 учнів – першого року навчання, 13 учнів – другого року навчання (Гурток «ПТМ»), 34 учні – першого року навчання (Гурток «Прикладні мистецтва»). Метою гуртків є залучення дітей до активної практичної діяльності, прищепити любов до народної культури, збагатити духовний світ дітей, навчити їх розуміти прекрасне, цінувати його, створювати речі своїми руками. На заняттях теоретичні знання поєднуються з практичними. У процесі виконання гуртківцями практичних робіт важливе дотримання правил техніки безпеки. Участь у роботі гуртка допомагає дітям набути необхідних знань, умінь пошукової діяльності. Тому однією з форм роботи з вихованцями гуртка є екскурсія.  У своїй роботі я також використовую такі форми роботи : індивідуальна, фронтальна, ігрова та групова.

    Гуртківці активно приймають участь у різних виставках, конкурсах. 28 листопада – вихованці прийняли участь у виготовленні сувенірів до Дня вчителя. 8 грудня – відбулася виставка з покидькового матеріалу, де       Вовканич Олександра зайняла ІІІ місце за роботу «Пальма».

     Вихованці гуртків приймали участь у виготовленні новорічних прикрас та іграшок до новорічного свята та прибиранні класного приміщення. Кукла Юлія  прийняла участь у виставці «Замість ялинки новорічна композиція», де представила роботу «Новорічний віночок».

     На гуртках діти підвищують свою  майстерність, розвивають свої творчі здібності та навички самостійного мислення. Діти з задоволенням відвідують гуртки.

 

Нетрадиційне заняття гуртка

https://docs.google.com/document/d/1BUkevKHU9GvllP1srMDo8hNwvmdG1fZDDI6JS10gW1s/edit

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Copyright MyCorp © 2019