Неділя, 18.08.2019, 14:32
Вітаю Вас Гость | RSS

Науково-технічній відділ Іршавського райЦПР

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Лендєл Яна Віталіївна

Гурток «Бісероплетіння»

     Метою нашого гуртка є формування компетентносей особистості засобами гуртка бісероплетіння, розвивати інтерес, власну фантазію, допитливість, підвищувати пізнавальну активність дітей, творчі здібності.

     Основні завдання гуртка:

 1. Сприяти оволодінню навичками виготовлення різноманітних виробів з бісеру;

 2. Здійснювати всебічний розвиток дитини;

 3. Забезпечувати формуванню творчих здібностей;

 4. Ознайомлювати з оволодіваннями різноманітними техніками бісероплетіння;

 5. Ознайомлювати з поняттями та знаннями, які стосуються бісероплетіння;

 6. Сприяти вихованню дбайливого і шанобливого ставлення до народних традицій, національної свідомості, формуванню естетичного смаку, популяризації бісероплетіння.

          Бісер – чудовий матеріал, приємний для ока. Основними завданнями є вивчення основ нанизування бісеру, яке ввібрало в себе багатовікову історію народу, його традиції, уявлення про красу і гармонію. Великий вплив має виготовлення робіт з бісеру на розумовий розвиток дітей, на розвиток їхнього мислення.

          Я працюю керівником гуртка другий рік. Гурток відвідують багато учнів. Протягом моєї роботи гуртківці брали участь у різних змаганнях, виставках, конкурсах, і займали призові місця.

          Протягом І  семестру 2013 та ІІ 2014 року у Підгірнянській ЗОШ гуртківці приймали участь у різних виставках, конкурсах, екскурсіях. Брали участь у районних конкурсах та змаганнях та займали призові місця. Це учні: Щока Юліанна, яка брала участь у районному конкурсі з початкового технічного моделювання та зайняла третє місце, Пилипко Василина  в обласному конкурсі «Наш пошук і творчість тобі, Україно» зайняла друге місце за роботу «А ми у цирк». Ці учні були нагороджені грамотами.

         Протягом І семестру 2014 року були проведені виставка натюрмортів у класі, змагання на кращі новорічні прикраси. Також вихованці гуртка провели виставку на патріотичну тематику, на якій були виготовлені вироби у жовто-блакитних кольорах у різних техніках. В цьому семестрі Ломага Валентина, учениця 4 класу брала участь у районному конкурсі «Новорічна ялинка 2015» і зайняла третє місце.

        Всі гуртківці протягом занять дуже активні та старанні. Найкращі з них Демчик Іннеса, Сливченко Олександра, Щока Юліанна, Кудрей Олександра, Балега Юлія, Гарабажіу Вікторія,  Веждел Тетяна.

        Я старалася створити затишну атмосферу для проведення заняття, забезпечувала необхідну дисципліну.

        На усіх моїх заняттях є головним – розвиток трудових здібностей учнів, їх самостійні зусилля в процесі роботи з бісером.

        Гуртківці охоче відвідують заняття, працюють у різноманітних техніках бісероплетіння, завжди підготовлені. 

 

 

Звіт за 2015-2016 н.р.

         Гурток – основна традиційна форма реалізації змісту позашкільної освіти. За своєю сутністю гурток – це специфічна спільність дітей та учнівської молоді, яка ґрунтується насамперед на добровільності, спільності інтересів, спрямованості на певний вид навчальної та практичної діяльності; середовище, де забезпечуються умови інтелектуального, духовного і фізичного розвитку дітей, реалізація їхнього творчого потенціалу в галузі позашкільної освіти і виховання.

      Метою нашого гуртка є формування компетентносей особистості засобами гуртка бісероплетіння, розвивати інтерес, власну фантазію, допитливість, підвищувати пізнавальну активність дітей, творчі здібності.

Особлива увага приділяється прищепленню у вихованців почуття прекрасного. Наполеглива робота, яка вимагає акуратності і точності, виховує такі риси характеру, як відповідальність, посидючість, зібраність. Мистецтво бісероплетіння сприяє не тільки розвитку творчого мислення, уяви, фантазії, вчить бачити і розуміти прекрасне в житті, а й ознайомленню з народними традиціями, особливостями цього мистецтва, тобто сприяє естетичному вихованню.

Водночас акцентується увага на необхідність збереження народних традицій через використання в бісероплетінні елементів народного декору.

       Протягом року гурток «Бісероплетіння» відвідувало дві групи вихованців: молодша 15 гуртківців, старша -  12. Це учні 2-6 класів. Протягом І та ІІ семестру гуртківці приймали участь у різних виставках, конкурсах, екскурсіях, на яких займали призові місця.

      Гарабажіу Вікторія брала участь у районній-конкурсі виставці з покидькового матеріалу і за роботу «На прогулянку» зайняла ІІ місце та Цільо Ельвіра також у цьому конкурсі за роботу «Скринька для прикрас» ІІІ місце.

       Балега Діана прийняла участь у обласному фестивалі писанок «Котися, писанко, по рідному краю».

       Всі гуртківці були дуже активні, але  найстараніші Демчик Іннеса, Щока Юліанна, Кудрей Олександра, Балега Юлія, Балега Діана, Гарабажіу Вікторія, Манченко Ірина, Роман Ванесса, Довгінко Василина, Кудрей Максим .

          Я старалася створити затишну атмосферу для проведення заняття, забезпечувала необхідну дисципліну.

          На усіх моїх заняттях є головним – розвиток трудових здібностей учнів, їх самостійні зусилля в процесі роботи з бісером.

Протягом року  гуртківці охоче відвідували заняття, працювали у різноманітних техніках бісероплетіння, були завжди підготовлені. 

 

Звіт

за І семестр 2016 17 навчадьного року

    Навчання бісероплетінню – корисне і цікаве заняття для дітей. Робота з бісером розвиває дрібну моторику рук, що позитивно впливає на психо-моторні функції дитини, виховує художній смак і сприяє естетичному самовираженню особистості. Гурток «Бісероплетіння» відвідує 25 вихованців. Це учні 3-7 класів.

   Метою нашого гуртка є формування компетентностей особистості засобами гуртка бісероплетіння, розвивати інтерес, власну фантазію, допитливість, підвищувати пізнавальну активність дітей, творчі здібності.

Протягом І семестру гуртківці приймали участь у різних виставках, конкурсах, екскурсіях.

На всеукраїнському конкурсі «Юних фотоаматорів» за роботу «Релакс»  Кудрей Олександра зайняла ІІ місце. Також вона була присутня на святковому концерті до дня св. Миколая у РБДТ і була нагороджена подарунком.

У районній конкурсі виставці з покидькового матеріалу приймали участь Газдик Дарина ( робота «Шкатулка для прикрас») і зайняла ІІІ місце. Вихованка гуртка, учениця 3 класу Манайло Євгенія прийняла участь у районному конкурсі «Новорічна композиція» на яку представила роботу «Різдвяна свіча».

В школі була  проведена виставка за І семестр, де були представлені різні роботи з бісеру, виконані у різних техніках.

 Всі вихованці активні, охоче відвідують гурток. Найстараніші з них: Кудрей Олександра, Балега Юлія, Гарабажіу Вікторія, Котубей Дарина, Роман Ванесса, Ільницька Юліанна, Газдик Дарина, Манайло Євгенія, Квітковська Діана.

        Я  стараюсь створити затишну атмосферу для проведення заняття, забезпечувати необхідну дисципліну.

    На усіх моїх заняттях  головним є – розвиток  творчих здібностей учнів, їх самостійності в процесі роботи з бісером. 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Copyright MyCorp © 2019