Неділя, 21.10.2018, 09:51
Вітаю Вас Гость | RSS

Іршавська районна станція юних техніків

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ливдар Світлана Іванівна

ГУРТОК: «ПОЧАТКОВЕ ТЕХНІЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ»   

      Гурток працює на базі Білківської ЗОШ І-ІІІ ст.5 років, де займаються діти молодшого шкільного віку.

      Основною метою гурка  «ПТМ» є залучення дітей до творчості,розвивати зацікавленість навколишнім світом,розширення кругозору,фізичне розширення кісті руки. Розвивати у  дітей творчу особистість,творчі здібності,увагу,фантазію,прививати любов до природи,виховувати шанобливе ставлення до неї.                                

     На заняттях гуртківці вчаться виготовляти різні вироби,пластиліну,природнього матеріалу,покидькового матеріалу,вироби в техніці оригамі.

     Гуртківці беруть участь у різних виставках,змаганнях,масових заходах. Неодноразово їхні роботи займали призові місця на районних та обласних виставках.

     Найбільша радість керівника бачити результат своєї праці,а це досягнення своїх вихованців.

 

        ЗВІТ РОБОТИ ГУРТКА

«ПОЧАТКОВЕ ТЕХНІЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ»   ТА «ВИГОТОВЛЕННЯ СУВЕНІРІВ»

                  ПРИ БІЛКІВСЬКІЙ ЗОШ I-IIIСТ.     

      Гурток «Початкове технічне моделювання» відвідує 30 гуртківців.Це учні1-х та 2-х класів.На заняттях гуртка гуртківці виготовляють вироби з паперу,в техніці оригамі та паперопластики,вироби з природнього матеріалу.

      Гуртківці брали участь у шкільній виставці «Золота осінь»,виготовляли вироби для прикрашення шкільної ялинки.Учениця 2 класу Черничко Оксана взяла участь у виставці з покидькового матеріалу.

      Гурток «Виготовлення сувенірів» відвідує 15 гуртківців.На заняттях гуртка гуртківці виготовляють вироби з паперу в техніці оригамі,кусудами та паперопластики,вироби з природнього матеріалу,вироби з покидькового матеріалу.Виготовляли герлянди для прикрашення шкільної ялинки до новорічних свят.

    Гуртківці брали участь у районних змаганнях та виставках.Учень 3-В класу Максимишин Роман брав участь у районній виставці з оригамі на патріотичну тематику і зайняв 3 місце за роботу «Квітуча Україна». На обласній виставці з оригамі на патріотичну тематику Максимишин Роман зайняв 2 місце. Поп Неля учениця 3-В класу взяла участь у районній виставці «Новорічний сувенір» і зайняла 1 місце за роботу «Різдвяні дзвіночки»

    Гуртківці із задоволенням відвідують заняття гуртка.На заняттях гуртківці розвивають творче мислення,уяву,фантазію,розвивають дрібну моторику рук.

 

 

 

Відкритий урок

Тема: «Виготовлення новорічної прикраси в техніці артишок»

Мета: ознайомити гуртківців з технікою артишок,розвивати творче мислення, уяву, фантазію, навчити виготовляти прикраси в техніці артишок, розширити знання про святкування Нового року в Україні та інших країнах світу.

Обладнання: ножиці, клей, атласні стрічки, пінопластові кульки, гвоздики

Хід заняття:

https://docs.google.com/document/d/13Sm61vUonG1lmXWQd0zVCGYUcJG89DojuhgOgFAUYBE/edit

 

 

 

"Долина сердець"

      

 

 

Кебелеш Дар'я  та  Бумбі Вікторія вихованки гуртка "ПТМ" приймали участь в обласних змаганнях учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, м. Ужгород 2015 року.

   

 

 

ЗВІТ РОБОТИ ГУРТКА

    Гурток «Початкове технічне моделювання» відвідує 30 гуртківців. Це учні1-х та 2-х класів. На заняттях гуртка гуртківці виготовляють вироби з паперу,аплікації,в техніці оригамі та паперопластики, вироби з природнього матеріалу.

    Гуртківці брали участь у шкільній виставці «Золота осінь», виготовляли вироби для прикрашення шкільної ялинки. Учениця 2 класу Черничко Оксана взяла участь у виставці з покидькового матеріалу.

    Гурток «Виготовлення сувенірів» відвідує 15 гуртківців. На заняттях гуртка гуртківці виготовляють вироби з паперу в техніці оригамі,кусудами та паперопластики, вироби з природнього матеріалу,вироби з покидькового матеріалу. Виготовляли гірлянди для прикрашення шкільної ялинки до новорічних свят.

    Гуртківці брали участь у районних змаганнях та виставках. Учень 3-В класу Максимишин Роман брав участь у районній виставці з оригамі на патріотичну тематику і зайняв 3 місце за роботу «Квітуча Україна». На обласній виставці з оригамі на патріотичну тематику Максимишин Роман зайняв 2 місце. Поп Неля учениця 3-В класу взяла участь у районній виставці «Новорічний сувенір» і зайняла 1 місце за роботу «Різдвяні дзвіночки»

   Вихованки гуртка Кебелеш Дарія та Черничко Оксана взяли участь у районних змаганнях учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання і були нагороджені грамотами за 2 та 3 місце.              Попюрканич Наталка та Поп Неля взяли участь у районній  виставці з Початкового технічного моделювання,де отримали 1 місце за роботу «Веселе авто». На обласній виставці з початкового технічного моделювання отримали диплом 3 ступеня.

    Гуртківці Поринець Олександра та Поп Неля брали участь у районній виставці «Воскресни писанко» і композиція «Великодні писаночки» була відібрана на обласну виставку.

    Гуртківці з задоволенням відвідують заняття гуртка. Розвивають творче мислення, уяву, фантазію, виготовляють різні вироби.

ародної творчості і дбайливе ставлення до природи.

 

                            

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Copyright MyCorp © 2018