Неділя, 18.08.2019, 14:32
Вітаю Вас Гость | RSS

Науково-технічній відділ Іршавського райЦПР

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Марчишинець Ольга Василівна

Гурток «Початкове технічне моделювання для молодших школярів», та гурток «Виготовлення сувенірів»

     Гуртки працюють на базі Білківської ЗОШ І-ІІІ ст. з 2004 року. Програма,за якими спланована їх робота різні, але мета їх діяльності схожа:ознайомити дітей з основами технічної грамоти, розвивати у них творчу особистість,творчі здібності,увагу,фантазію,прививати любов до природи,виховувати шанобливе ставлення до неї.

     На заняттях гуртків займаються діти віком від 6 до 7 років(«ПТМ») і від 8 до 10 років(«Виготовлення сувенірів»). Вони вчаться різним видам мистецтва:роботі з пластиліном,папером(аплікація,оригамі,мозаїка,пап’є-маше,квілінг),роботі з м’яким дротом,виготовленню композицій з покидькового та природного матеріалів тощо

    За роки роботи гуртківці взяли участь у багатьох виставках та конкурсах з декоративно-ужиткового мистецтва ,а у деяких їх роботи мали призові місця не лише на районному рівні,але й обласному.

 

 

ЗВІТ ПРО РОБОТУ ГУРТКА

«ПОЧАТКОВЕ ТЕХНІЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ДЛЯ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ»

ТА «ВИГОТОВЛЕННЯ СУВЕНІРІВ»

ЗА І семестр 2015-2016 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

ПРИ БІЛКІВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

 

Гурток «ПТМ для молодших школярів» складається з трьох груп по 15 дітей у кожній, перший рік навчання. Його відвідують гуртківці віком від 5 до 7 років. Заняття гуртка проводяться на базі Білківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Основною метою гуртка є розвиток творчого мислення, знань і вмінь дітей, набутих у школі, розвиток навичок культури праці,  фізичне розвинення кисті руки, розвиток інтелекту, естетичного смаку.

Основним завданням гуртка «Початкове технічне моделювання для молодших школярів» є актуалізація образного мислення.

Протягом І семестру 2015-2016 навчального року вихованці гуртка брали участь у таких масових заходах: екскурсія до лісу з метою збирання природнього матеріалу, прикрашання класного приміщення виготовленими виробами.  Горзов Катерина (6 р) взяла участь у районній виставці «Мистецтво оригамі» з аплікацією на патріотичну тему з побажанням військовослужбовцям, Білинець Олександр (6 р.) представив «Золоту скриньку» на районну виставку з покидькового матеріалу і зайняв ІІІ місце, Орач Дарина (7р.) взяла участь у районній виставці «Український сувенір», представивши ляльку – мотанку «Марічка – чічка».   Відбувся конкурс на кращу саморобку з пластиліну, тематична виставка з виготовлених робіт, конкурс на кращу  новорічну листівку.

Гурток «Виготовлення сувенірів» складається з однієї групи, в якій займається 15 дітей, першого року навчання. Його відвідують гуртківці віком 7-8 років. Заняття гуртка проводиться при Білківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.  Протягом І семестру 2015-2016 навчального року вихованці гуртка брали участь у багатьох виставках, конкурсах, змаганнях:

-районна виставка з покидькового матеріалу -- Куруц Валерія 8 р., Романець Олександра 8 р., композиція «Ніжність»;

 -районна виставка «Новорічна композиція» Білинець Анастасія, композиція «Біля ялинки в Новий рік стояв білий сніговик».

Діти із задоволенням відвідують заняття гуртків Іршавської районної станції юних техніків.               

 

До дня Соборності України

Марчишинець Ольга Василівна разом з колегами виготовили гірлянду для покладання до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні  та загиблим в АТО.

 

 

Експонати на виставку з покидькового матеріалу

   

 

 

Участь вихованців гуртка "ПТМ" обласних змаганнях учнів молодшого шкільного віку з початково технічного моделювання

  

 

 

Роботи гуртків до Великодня та декоративно -ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край", виставка учнів молодшого шкільного віку з ПТМ

    

 

 

 
Виставка робіт вихованців  до 8 березня
      

 

 

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-змагань з початкового технічного моделювання

  

     З метою підвищення ролі технічної творчості, стимулювання творчого інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей, 19 березня в місті Ужгород на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, проходив обласний етап Всеукраїнського конкурсу-змагань учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

     На обласному етапі Іршавську районну станцію представляли переможці районного етапу конкурсу-змагань: Дзихор Анастасія, вихованка гуртка «Паперова пластика» при Приборжавській ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Сімічек Т.І. та Савко Інна, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» при Білківській ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Марчишинець О.В., Шляхта Вікторія, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» при Білківській ЗОШ І-ІІІ ст.,№2 керівник Тукекова Н.П., Сак  Вікторія, вихованку гуртка «Народна творчість» при Брідській ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Варцаба Л.В.

    Конкурс-змагання складалося з 4-х завдань:

  • теоретичне завдання: питання теоретичного завдання добиралися відповідно до вимог щодо знань та умінь учнів, визначених програмою гуртка початкового технічного моделювання.
  • технічне завдання: виготовлення макету будиночка;
  • творче завдання: створення композиції за власним задумом з певної кількості геометричних одиниць;
  • спортивне-технічне завдання: виготовлення моделі літака.

    За рішенням членів журі обласного етапу конкурсу, Дзихор Анастасія, вихованка гуртка «Паперова пластика» у технічному завданні (виготовлення аплікації) посіла - ІІІ місце, Сак  Вікторія, вихованку гуртка «Народна творчість» у творчому завданні (виготовлення будиночка) посіла - ІІІ місце.

    Вітаємо призерів обласного етапу.

 

 

ЗВІТ ПРО РОБОТУ ГУРТКІВ

ЗА 2015-2016 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Гурток «ПТМ для молодших школярів» складається з трьох груп по 15 дітей у кожній, перший рік навчання. Його відвідують гуртківці віком від 5 до 7 років. Заняття гуртка проводяться при Білківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Основною метою гуртка є розвиток творчого мислення,знань і вмінь дітей,набутих у школі,розвиток навичок культури праці,фізичне розвинення кисті руки,розвиток інтелекту,естетичного смаку.

Основним завданням гуртка «Початкове технічне моделювання для молодших школярів» є актуалізація образного мислення.

Протягом 2015-2016 навчального року вихованці гуртка брали участь у таких масових заходах:екскурсія до лісу з метою збирання природнього матеріалу,прикрашання класного приміщення виготовленими виробами. А також Горзов Катерина 6 р. взяла участь у районній виставці «Мистецтво оригамі» з аплікацією на патріотичну тему з побажанням військовослужбовцям; Білинець Олександр 6 р. представив «Золоту скриньку» на районну виставку з покидькового матеріалу і зайняв ІІІ місце;Орач Дарина 7 р. взяла участь у районній виставці «Український сувенір»,представивши ляльку – мотанку «Марічка – чічка»; Марчишинець Василь 7 р., виготовив сувенір “ Тачка Маквін” для районної виставки “ Знай і люби свій край і здобув I місце; Синяк Іван 6р.,представив ”Mашинку-органайзер”  на районну виставку з “ПТМ” і зайняв II місце; Ціхоцька Лідія, Орлова Анастасія, Поринець Олеся ,7р., підготували на обласну виставку “ Воскресни, писанко !” композицію “ Життя чудове”. Відбувся конкурс на кращу саморобку з пластиліну,тематична виставка з виготовлених робіт,конкурс на кращу  новорічну листівку,конкурс на кращу колядку,виставка великодніх писанок,екскурсія на природу.

Гурток «Виготовлення сувенірів» складається з однієї групи, в якій займається 15 дітей, першого року навчання. Його відвідують гуртківці віком 7-8 років. Заняття гуртка проводиться при Білківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.  Протягом 2015-2016 навчального року вихованці гуртка брали участь у багатьох виставках,конкурсах,змаганнях:районна виставка з покидькового матеріалу -- Куруц Валерія 8 р.,Романець Олександра 8 р.,композиція «Ніжність»; районна виставка «Новорічна композиція» Білинець Анастасія,композиція «Біля ялинки в Новий рік стояв білий сніговик»; конкурс малюнків “ Охорона праці очима дітей” Воробканич Оксана 8 р.,малюнок “ Одягни каску!Дотримуйся техніки безпеки”; районна виставка з “ПТМ” , Йосович Євген 8р., іграшка “ Перекотиполе” (I місце),а обласна виставка з “ ПТМ” диплом ІІ ступеня департаменту освіти;районні змагання з “ ПТМ”, Гіга Ганна 8  р.,(II місце), Савко Інна 8 р.,(I місце);районна виставка” Воскресни,писанко!”Романець Олександра, Куруц Валерія 8 р. Діти із задоволенням відвідують заняття гуртків Іршавської районної станції юних техніків.   Я старалася створити затишну атмосферу для проведення заняття, забезпечувала необхідну дисципліну.

          На усіх моїх заняттях є головним – розвиток трудових здібностей учнів, їх самостійні зусилля в процесі роботи з бісером.

Протягом року  гуртківці охоче відвідували заняття, працювали у різноманітних техніках бісероплетіння, були завжди підготовлені. 

 

 ЗВІТ ПРО РОБОТУ ГУРТКІВ

ЗА І СЕМЕСТР 2016-2017 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

     Гурток «ПТМ для молодших школярів» складається з трьох груп по 12 дітей у кожній, ДРУГИЙ рік навчання. Його відвідують гуртківці віком від 6 до 8 років. Заняття гуртка проводяться при Білківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

     Основною метою гуртка є розвиток творчого мислення,знань і вмінь дітей,набутих у школі,розвиток навичок культури праці,фізичне розвинення кисті руки,розвиток інтелекту,естетичного смаку.

      Основним завданням гуртка «Початкове технічне моделювання для молодших школярів» є актуалізація образного мислення.

       Протягом І СЕМЕСТРУ 2016-2017 навчального року вихованці гуртка брали участь у таких масових заходах:екскурсія до лісу з метою збирання природного матеріалу,конкурс на кращу саморобку з природного матеріалу ,прикрашання класного приміщення виготовленими виробами,масовий захід  на тему: «Ми діти  твої ,Україно!».А також  діти взяли участь у всеукраїнській новорічній виставці «Новорічна композиція». А саме,Попович Ірина 8 р. та Попдякуник Олександр 8 р. представили сувенір «Чепурна яка ялинка ,наче чарівна картинка» . Відбувся конкурс на кращу саморобку з пластиліну,тематична виставка з виготовлених робіт,конкурс на кращу  новорічну листівку,конкурс на кращу колядку,екскурсія на природу.

       Гурток «Виготовлення сувенірів» складається з однієї групи, в якій займається 12 дітей, ДРУГОГО року навчання. Його відвідують гуртківці віком 8-9 років. Заняття гуртка проводиться при Білківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.  Протягом І СЕМЕСТРУ  2016-2017 навчального року вихованці гуртка брали участь у багатьох виставках,конкурсах,змаганнях:районна виставка з покидькового матеріалу --Куруц Валерія 9р.,Романець Олександра 9р.,композиція «Ніжність»;ТИТИЧКО БОГДАНА 9 р., композиція «Букет патріота». Діти із задоволенням відвідують заняття гуртків Іршавської районної станції юних техніків.

 

 

 

 

 

 

                                                          

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Copyright MyCorp © 2019