Вівторок, 17.10.2017, 21:41
Вітаю Вас Гость | RSS

Іршавська районна станція юних техніків

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Березень » 11 » Відбулись районнні виставки – конкурси.
13:25
Відбулись районнні виставки – конкурси.

 

         Tехнічне моделювання — це перші кроки дитини до піз­нання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності, процес опанування певної системи початкових технічних і технологічних знань, вмінь і навичок. Саме тому з метою підбиття роботи технічних гуртків, підтримки та розвитку науково-технічної, пошуково - конструкторської, дослідницької діяльності,  залучення учнівської молоді до різноманітних напрямків науково - технічної творчості 9 березня, на базі Іршавської райСЮТ були проведені районні виставки-конкурси науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!» та робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

         На конкурс було представлено 47 робіт із 22 гуртків Іршавської райСЮТ, які працюють  при загальноосвітніх школах району, а саме: Довжанській ЗОШ  І-ІІІ ст., Малораковецькій І-ІІІ ст., Довжанській  І-ІІ ст., Білківській ЗОШ І-ІІІ ст., Білківській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Приборжавській ЗОШ І-ІІІ ст., Заболотнянській ЗОШ І ст., Брідській ЗОШ І-ІІІ ст., Нижньоболотнянській ЗОШ І-ІІ ст. Ільницькій ЗОШ І-ІІІ ст., Сілецькій ЗОШ І-ІІ ст.. Іршавській І-ІІІ ст. №2, Іршавській гімназії, Підгірнянській ЗОШ І-ІІ ст. та 9 робіт із 6 гуртків Іршавського РБДТ. У представлених на виставки роботах гуртківці розкрили свої здібності у виготовленні робіт науково - та початково - технічного напрямку, показали високий рівень майстерності, творчої фантазії та уяви.

    На підставі рішення журі районних  виставок-конкурсів на обласну виставку відібрані 24 роботи таких вихованців:                      

                    у   розділі  "Найпростіші автомоделі"

-  Дудаша Михайла, вихованця гуртка "Користувач ПК" при Білківській  ЗОШ І-ІІІ ступенів, за роботу "Ретро", керівник гуртка Варга М.Д. ( І місце);

- Ільницьку Юліану, вихованку гуртка "Бісероплетіння" при Підгірнянській ЗОШ І-ІІ ступенів, за роботу "Трактор  для ремонту доріг", керівник Соломка Я.В. (ІІ місце);

 - Лецак Марію, вихованку гуртка  "Початкове технічне моделювання" при Білківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, за роботу "Веселе авто", керівник Сьомкіна Г.Д. (ІІІ місце);

                 у   розділі  "Найпростіші аві - та ракетомоделі"

- Ракущинець  Діану, вихованку  гуртка  "Виготовлення сувенірів" при Приборжавській ЗОШ  І-ІІІ ступенів, за роботу "Літак летить у небо", керівник Туряниця С.М.(І місце);

-  Поповича Василя, вихованця гуртка "Виготовлення сувенірів" при Брідській ЗОШ І-ІІІ ступенів, за роботу "Самольотик", керівник Варцаба Л.В., (ІІ місце);

                  у розділі "Найпростіші судномоделі"

- Панька Івана, вихованця гуртка "Виготовлення сувенірів" при Приборжавській ЗОШ  І-ІІІ ступенів, за роботу "Міні - корабель", керівник Туряниця С.М., (І місце);

у розділі "Паперове моделювання та Paper Graft"

 -  Андрішка Дениса, вихованця гуртка " Образотворче мистецтво" Іршавського РБДТ при Осійській ЗОШ І-ІІІ ступенів, за роботу «AWP», керівник Андрішко О. (І місце);

 - Татоша Івана, вихованця гуртка "Народна творчість" Іршавської райСЮТ при Довжанській ЗОШ  І-ІІІ ступенів, за роботу "До бою готовий", керівник Капітан І.І., (ІІ місце);

-   Старосту Каріну, вихованку гуртка "Виготолення сувенірів"  Іршавської райСЮТ при Малораковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, за роботу  "Вправо, вліво, взад, вперед, нас везе велосипед", керівник Староста Т.П., (ІІ місце);

 -  Андрішка Дениса, вихованця гуртка " Образотворче мистецтво" Іршавського РБДТ при Осійській ЗОШ І-ІІІ ступенів, за роботу «Safari», Андрішко О. (ІІІ місце);

             у   розділі "Найпростіші ігри та іграшки, машини та механізми"

-  Пукман Євгенію, Бажів Богдана, виованців Гуртка "Моделювання іграшок - сувенірів" Іршавської райСЮТ при Іршавській гімназії, за роботу  "Півник", керівник Ажипа Н.Й., (І місце);

- Ливдара  Артема,  вихованця гуртка "Початкове технічне моделювання" Іршавської райСЮТ при Білківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, за роботу "Мішка - музикант", керівник Ливдар С.І., (І місце);

- Федоричка Сергія,  вихованця  гуртка "Студія образотворчого мистецтва" Іршавської райСЮТ при Приборжавській ЗОШ І-ІІІ ступенів, за роботу "Журавель", керівник Молнар О.М., ( ІІ місце);

- Йосовича Євгена, вихованця гуртка "Виготовлення сувенірів" Іршавської райСЮТ при Білківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, за роботу "У мене за вікном - їдальня-годівничка, до неї прилетіла малесенька синичка", керівник Марчишинець О.В., (ІІІ місце);

 - Дзихор Адріану, вихованку гуртка "Виготовлення сувенірів" Іршавськ ої райСЮТ при Приборжавській ЗОШ І- ІІІ ступенів, за роботу "Весела гусінь",

керівник Ковач Н.В., (ІІІ місце);

у розділі  "Оригамі та паперопластика"

- Колектив учнів 1 класу, вихованців  гуртка "Оригамі"  Іршавської райСЮТ при Довжанській ЗОШ І-ІІІ ступенів, за роботу "Танк", керівник Фечка С.І., (І місце);

                       у розділі "Макети будівель"

 - Петровці Вікторію, ученицю 1 класу , вихованку гуртка "Витинанка"  Іравської райСЮТ при Іршавській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, за роботу "Кольорова колиба", керівник Ажипа Н.Й., (І місце);

- Чічура Аллу, вихованку  гуртка "Народна творчість"  Іршавської райСЮТ при Довжанській ЗОШ І-ІІІ ступенів, за роботу "Сільська хата", керівник Сивуля М.М., (ІІ місце);

- Харбака  Михайла, вихованця гуртка  "Паперопластика"  Іршавського РБДТ, за роботу "Будинок моєї мрії", керівник Чуліпа Т.П., (ІІІ Місце).

у розділі "Технічні моделі"

 - Вашкебу Івана, вихованця гуртка "Народна творчість" Іршавської райСЮТ при Білківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, за роботу "БТР - 4Е "Буцефал", керівник Капітан І.І., (І місце);

- Глушко Наталію, вихованку гуртка "Виготовлення сувенірів" при Сілецькіій ЗОШ І-ІІ ступенів, за роботу "Вперед до перемоги" , керівник Троян Н.П., (ІІ місце);       

                       у розділі "Архітектура та будівництво"

 - Колектив вихованців гуртка "Художня обробка деревини" Іршавської райСЮТ при Білківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, за роботу "Будинок лісника", керівник Горзов М.О. (І місце);

                у розділі "Спортивно - технічне моделювання"  

 - Ісака Михайла, вихованця гуртка "Паперопластика" Іршавської райСЮТ при Приборжавській ЗОШ І-ІІІ ступенів, за роботу "Гвинтокрил", керівник Молнар Є.О. (І місце);

 - Глебу Віктора, вихованця гуртка "Народна творчість" Іршавської райСЮТ при Підгірнянській ЗОШ І-ІІ ступенів, за роботу "An 28 NATO", керівник Маргіта Т.П. (ІІ місце).

     Щиро вітаємо переможців та їх керівників і сподіваємось, що роботи наших гуртківців гідно оцінять на обласному етапі.

Переглядів: 149 | Додав: Phobos | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright MyCorp © 2017