Понеділок, 18.12.2017, 00:15
Вітаю Вас Гость | RSS

Іршавська районна станція юних техніків

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Грудень » 21 » Різдвяні виставки «Новорічна композиція» та «Український сувенір».
23:43
Різдвяні виставки «Новорічна композиція» та «Український сувенір».

  

 

Напередодні новорічних свят на базі Іршавської районної станції юних техніків відбудбулися новорічно – різдвяні виставки «Новорічна композиція» та  «Український сувенір».

Метою проведення даних виставок є: пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи; розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді; формування практичних умінь та навичок учнів та гуртківців по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику.
Роботи були представлені у номінаціях: 
- стилізована ялинка;
- новорічна композиція;
- новорічний вінок; 
- сюжетна композиція;
- новорічна картина чи колаж;
          У виставках взяли участь вихованці гуртків Іршавської районної станції юних техніків та Іршавського будинку дитячої творчості. На виставки було подано 65 робіт, з яких 42 роботи  новорічної композиції та 23 - українського сувеніру. Виставка була надзвичайно гарна, цікава, весела і барвиста. Дитячі «шедеври» радували око та додавали святкового настрою.

Журі оцінили  роботи та вибрали наступних переможців:

  1. Номінація «Стилізована ялинка»:
  • Савко Юлію, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів», Іршавської райСЮТ  при Малораковецькій ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Під зелену, під ялинку ставив Дід Мороз ялинку. В ній цукерки і покупки, в ній солодощі й подарунки» - І місце, (керівник Дорчинець М.І.)
  • Повх Марію, Савчук Ангеліну, вихованок гуртка «Початкового технічного моделювання»  Іршавської райСЮТ  при Білківській ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Новорічні ялинки» - ІІ місце,
  • (керівник Сьомкіна Г.Д.);
  • Звонар Євгенію, вихованця гуртка «Виготовлення сувенірів», Іршавського РБДТ  при Білківській  ЗОШ І-ІІ ст.№1, за роботу «Ялинка - веселинка» - ІІІ місце, (керівник Попдякуник Т.О.);

2. Номінація «Новорічна композиція»:

- Тодавчич Вікторію, вихованку гуртка «Паперопластика»  Іршавської райСЮТ при Малораковецькій ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Я веду, веду, веду – саночки на поводу, бо з гори санки летять, а на гору не хотять…» І місце, (керівник Староста Т.П.);

  • Тютюк Яну, вихованку гуртка «Моделювання іграшок сувенірів»  Іршавської райСЮТ при Ільницькій ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Новорічний кошик» - ІІ місце, (керівник Урста Н.В.);
  • Колективну роботу  вихованок гуртка «Паперопластика», Іршавського РБТД  при Колоднянській ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Новорічна композиція» - ІІІ місце, (керівник Чуліпа Т.П.);

   3. Номінація «Новорічний вінок»:

  • Черненко Мар'яну,  вихованку гуртка «Рукоділля»  Іршавського РБДТ при Осійській ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Новорічний вінок» - І місце, (керівник Андрішко О.Є.);
  • Зан Сніжану, вихованку  гуртка «Умілі руки»  Іршавського РБТД, за роботу «Новорічний вінок» - ІІ місце, (керівник Федоранич М.П.);
  • Поляк Іванну, вихованку гуртка, «Виготовлення сувенірів»  Іршавської райСЮТ  при Білківській ЗОШ І-ІІІ ст. №2, за роботу «Новорічний 
  • віночок» - ІІІ місце, (керівник Тукекова Н.П.)

4. Номінація «Новорічна картина чи колаж»:

  • Горзов Яну, вихованку гуртка «Рукоділля»  Іршавського РБДТ  при Осійській ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Новорічне диво» - І місце, (керівник Андрішко О.Є.););
  • Станинець Мирославу, вихованку гуртка «Бісероплетіння»  Іршавського РБТД  при Іршавській ЗОШ І-ІІІ ст. №1,  за роботу «Миколай» - ІІ місце, (керівник Ловга О.В.);
  • Білинець Василину, вихованку гуртка «Народна творчість», Іршавської райСЮТ при Білківській ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Зимова казка» -

ІІІ місце, (керівник Копа М.М.);

У виставці «Український сувенір» здобули перемогу такі вихованці:

    - Смоліна Анна, вихованка гуртка «Моделювання іграшок сувенірів» Іршавської райСЮТ при Іршавській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №2, (далі ЗОШ), за роботу «Сова» - І місце, (керівник Ажипа Н.Й.)

  - Капітан Юліан, вихованець гуртка «Народна творчість» Іршавської райСЮТ при Довжанській ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Моя рідна Україна» - ІІ місце, (керівник Капітан І.І.)

    - Уйгелій Марк, вихованець гуртка «Гончарик» Іршавського РБДТ при Іршавській ЗОШ І-ІІІ ст. №1,  за роботу «Козак» - ІІ місце,

(керівник Дворак О.В.)

- Савко Мар'яна, Савко Тетяна, вихованки гуртка «Юні митці» Іршавського РБДТ при Малораковецькій ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Лялька-мотанка Нерозлучники» - І місце, (керівник  Половка Я.Ю.)

- Косик Вікторія, вихованка гуртка «Паперопластика» Іршавського РБДТ при Довжанській ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Наша славна Україна» - ІІ місце, (керівник Пилип Т.І.)

 - Попович Діана, вихованка гуртка «Рукоділля» Іршавського РБДТ при Осійській ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Тайстра» - ІІ місце, (керівник Андрішко О.Є.);

- Мирошниченко Аліна, вихованка гуртка «Бісероплетіння» при Іршавській ЗОШ І-ІІІ  ст. №1, за роботу «Колосся пшениці» - ІІІ місце, (керівник Ловга 

О.В.);

-Роман Каріна, вихованка гуртка «Писанкарство» при Великораковицькій ЗОШ І-ІІІ  ст., за роботу «Козак-бандурист» - ІІІ місце,

(керівник Огняник Г.Ю.)

     Всі відібрані  роботи будуть представлені на обласну виставку, яка проходитиме у Закарпатському обласному еколого - натуралістичному центрі.

           

       

    

       

 

 

Переглядів: 184 | Додав: Phobos | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Copyright MyCorp © 2017