Субота, 25.11.2017, 14:16
Вітаю Вас Гость | RSS

Іршавська районна станція юних техніків

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Березень » 25 » Районні змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання
17:47
Районні змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

 

    Для залучення молодших школярів до занять технічною творчістю, пошуку, підтримки обдарованих дітей 20 березня в приміщенні Іршавської  районної станції юних техніків відбулись традиційні змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

       Основними завданнями змагань було:

  • підвищення ролі технічної творчості у системі навчально – виховної роботи ПНЗ;
  •  збереження та розширення мережі гуртків науково – технічного напрямку;
  • організація змістовного дозвілля дітей, пошуку нових форм  проведення змагань та конкурсів                                             Журі,  до складу якого входили Яцканич Є.М. – начальник відділу освіти, Андрішко А.А. – головний спеціаліствідділу освіти, Гудь М.Ю. – завідувачка районним методкабінетом, В.В. Бойко – директор Іршавської райСЮТ,  оцінили виконані роботи і визначали місця зайняті учасниками змагань:                                          

Перші місця:

- Яцків Роман, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» при Малораковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Староста Т.П.;

- Марчишинець Василь вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» при Білківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Марчишинець О.В.;

- Андрашинець Неля, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» при Малораковецькій ЗОШ І-ІІ ступенів, керівник Дорчинець М.І.;

- Костелеба Ніколіна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» при Сілецькій ЗОШ І-ІІ ступенів, керівник Троян Н.П.

Другі місця

- Сак Вікторія вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів», при Брідській ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Варцаба Л.В.;

 - Тупиця Дарина, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів», при Брідській  ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Варцаба Л.В.;

 - Кертис Вікторія, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» при Брідській  ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Капітан І.І.

Треті місця

 -  Костянинець Андрій, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» при Білківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, керівник Костянинець М.О.. 

- Поп Неля, «Виготовлення сувенірів» при Білківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Ливдар С.І.;

 - Капітан Юліан, вихованець гуртка «Народна творчість» при Довжанській ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Капітан І.І.;

- Кукла Юлія, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» при Довжанській ЗОШ І-ІІ ступенів, керівник Ісак Н.Ю..

     Гуртківці, які посіли перші місця, вибороли право на участь у обласному конкурсі. Бажаємо нашим вихованцям перемоги на обласному етапі, який буде проходити цими днями  в м. Ужгороді.

Переглядів: 221 | Додав: Phobos | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright MyCorp © 2017