Четвер, 18.01.2018, 12:56
Вітаю Вас Гость | RSS

Іршавська районна станція юних техніків

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Грудень » 11 » Новорічна композиція 2017
21:01
Новорічна композиція 2017

 

Напередодні Нового року кожен хоче прикрасити свій будинок так, щоб у ньому оселився святковий настрій. Традиційно всі наряджають ялинку купують свічки, вінки та інший декор для інтер'єру. Внести різноманітність у новорічне оздоблення житла допоможуть святкові композиції. Їх необов'язково купувати у флористичних магазинах, а можна виготовити своїми руками.

 

Саме з метою популяризації серед населення, особливо молоді, бережливого ставлення до природи і збереження та примноження хвойних лісів. Тому 7 грудня Іршавською районною станцією юних техніків було організовано та проведено районний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

 

На виставку-конкурс було подано 115 робіт із двох позашкільних навчальних закладів (Районного будинку дитячої творчості та Іршавської районної станції юних техніків) та гуртків загальноосвітніх навчальних закладів району, а саме: Дунковицької загальноосвітньої школи І-ІІ ст., Колоднянської загальноосвітньої школи І-ІІ ст., Вільхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст,, Іршавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2.

У представлених на Виставку-конкурс роботах учні розкрили свої здібності у виготовленні новорічної композиції показали високий рівень майстерності, творчої фантазії та уяви.

Компетентнежурі вирішило нагородити переможців виставки «Новорічна композиція» грамотами відділу освіти Іршавської райдержадміністрації а саме:

У номінація «Сюжетна композиція»

  • Матішинець Поліну, Метенько Вікторію, вихованок гуртка «Рукоділля» Іршавської райСЮТ при Іршавській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 , за роботу «Свято наближається» - І місце (керівник Ажипа Н. Й.);
  • Штефко Ніну, вихованку гуртка «Паперопластика», Іршавського РБТД, за роботу «І засяяли вогні» - І місце, (керівник Пилип Т.І.);
  • Трикура Богдана, вихованця гуртка «Виготовлення сувенірів» ІршавськоїрайСЮТ при Довжанській ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Дорогою до зимової казки» - ІІ місце (керівник Капітан І.І.);
  • Манайло Євгенію, Луцанич Антоніну, Волоську Анастасію, вихованок гуртка «Народні ремесла» Іршавського РБДТ, за роботу «Новорічна фантазія» - ІІ місце (керівник Цільо В.М.);
  • Покрівчак Олександру, Савко Анастасію, вихованок гуртка «Рукоділля» Іршавського РБДТ, за роботу «Новорічна казка» - ІІІ місце (керівник Зеленяк Г.В.);
  • Пилип Інну, Пилип Іванну, Боднар Анастасію, вихованок гуртка «Орігамі» ІршавськоїрайСЮТ при Довжанській ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Новорічна ніч казкова» - ІІІ місце (керівник Фечка С.І.);
  • Мешко Неонілу, Глеба Антоніну, Кудрей Олександру, вихованок гуртка «Народна творчість» ІршавськоїрайСЮТ при Підгірнянській ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Мрія кожної дитини» - ІІІ місце (керівник Маргіта Т.І.).

 

 

номінація «Новорічна композиція»

  • Горзова Івана, Орос Аліну, Ломагу Вікторію, вихованців гуртка «Рукоділля» ІршавськоїрайСЮТ при Іршавській гімназії, за роботу «Коляда» - І місце (керівник Ажипа Н. Й.);
  • Костянинця Андрія, Дикого Владислава, вихованців гуртка «Образотворче мистецтво» ІршавськоїрайСЮТ при Білківськй ЗОШ І-ІІІ ст. №2, за роботу «Новорічне віконечко» - І місце (керівник Костянинець М.О.);
  • БІлей Іванну, Романець Каріну, Ловгу Наталію, вихованок гуртка «Паперопластика» ІршавськоїрайСЮТ при Довжанськй ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Новорічний хіт -парад» - ІІ місце (керівник Ісак Н.Ю.);
  • Петровцій Соломію, вихованку гуртка «Мистецтво нашого народу» ІршавськоїрайСЮТ при Приборжавській ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Новий рік, Новий рік – вже ступає на поріг» - ІІ місце (керівник Ковач Н.В.);
  • Колективну роботу вихованців гуртка «Умілі руки» Іршавського РБДТ, за роботу «Новорічні ліхтарики» - ІІІ місце (керівник Огарь О.І.);
  • Лупак Вікторію, вихованку гуртка «Природа і фантазія» Дунковицької ЗОШ І-ІІ, за роботу «Новорічна казка» - ІІІ місце (керівник Лупак В.Б.);
  • Ціхоцьку Лідію, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» ІршавськоїрайСЮТ при Білківській ЗОШ І-ІІІ ст.., за роботу «Природня краса» - ІІІ місце (керівник Марчишинець О.В,).

номінація «Стилізована ялинка»

  • Мешко Олександра, вихованця гуртка «Юний скульптор», Іршавського РБТД, за роботу «Усні Новий рік….» - І місце (керівник Щока Л.П.);
  • Савко Тетяну, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» ІршавськоїрайСЮТ при Малораковецькй ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Новорічна красуня» - І місце (керівник Староста Т.П.);
  • Попович Христину, вихованку гуртка «Декоративна робота» Іршавського РБДТ, за роботу «Диво - ялинка» - ІІ місце (керівник Черепко В.Ю.);
  • Химинець Іванну, Боршош Іванну, вихованок гуртка «Виготовлення сувенірів» ІршавськоїрайСЮТ при Заболотнянській ЗОШ І ст., за роботу «Білим, білим снігом зима порошить…» - ІІ місце (керівник Троян Н.П.);
  • Бажів Вікторію, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» ІршавськоїрайСЮТ при Білківській ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Ялинка пухнаста, весела й срібляста » - ІІІ місце (керівник Марчишинець О.В.);
  • Довбак Оксану, Дорчинець Катерину, вихованок гуртка «Виготовлення сувенірів» ІршавськоїрайСЮТ при Імстичівськй ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Ялинкочка - красунечка » - ІІІ місце (керівник Булеза С.Ф.);

 

номінація «Новорічний вінок»

  • Бровдій Іванну, Глушко Наталію, вихованок гуртка «Виготовлення сувенірів» ІршавськоїрайСЮТ при Сілецькій ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Різдвяний вінок» - І місце (керівник Троян Н.П.);
  • Дорчинця Василя, Дячук Анастасію, вихованців гуртка «Виготовлення сувенірів» ІршавськоїрайСЮТ при Малораковецькй ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Казковий вінок» - І місце (керівник Староста Т.П.);
  • Бажів Ангеліну, вихованку гуртка «Народна творчість» Іршавської рай СЮТ при Білківській ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Різдвяний вінок» - ІІ місце (керівник Копа М.М.);
  • Бровдій Христину, вихованку гуртка «ПТМ» ІршавськоїрайСЮТ при Білківській ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Новорічний вінок» - ІІ місце (керівник Ливдар С.І.);
  • Михайлюк Анюту, вихованку гуртка «Паперопластика» ІршавськоїрайСЮТ при Довжанськй ЗОШ І-ІІ ст., за роботу «Новорічний віночок» - ІІ місце (керівник Ісак Н.Ю.);
  • Попович Аліну, вихованку гуртка «Рукоділля» Іршавського РБДТ, за роботу «Вінок з ангелом» - ІІІ місце (керівник Андрішко О.Є.);
  • Терпай Ростислава, вихованця гуртка «Прикладні мистецтва» Іршавського РБДТ, за роботу «Новорічний вінок» - ІІІ місце (керівник Терпай Я.І.);

 

номінація «Новорічна картина»

  • Сенину Анастасію, вихованку гуртка «ПТМ» ІршавськоїрайСЮТ при Білківській ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Новорічна ніч » - І місце (керівник Ливдар С.І.);
  • Химинець Світлану, вихованку гуртка «Дивосвіт» Іршавського РБТД, за роботу «Миколай» - І місце (керівник Дворак О.Я.);
  • Гільперт Корнелію, вихованку гуртка «Студія образотворчого мистецтва» ІршавськоїрайСЮТ при Приборжавській ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Символ - 2018» - ІІ місце (керівник Молнар О.М..);
  • Ломагу Єву, вихованку гуртка «Декор» Іршавського РБДТ, за роботу «Коляда» - ІІ місце (керівник Дворак О.Я.);
  • Федоричка Аліну, вихованку гуртка «Студія образотворчого мистецтва», ІршавськоїрайСЮТ при Приборжавській ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Веселі сніговики» - ІІІ місце (керівник Молнар О.М..);
  • Лутак Богдану, вихованку гуртка «Бісерок» Іршавського РБДТ, за роботу «Новорічна фантазія» - ІІІ місце (керівник Шутка Н.І.).

 

номінація «Новорічний подарунок»

  • Лендєла Максима, вихованця гуртка «Юний скульптор» Іршавського РБДТ, за роботу «Хороших друзів, веселих днів» - І місце (керівник Щока Л.П.);
  • Зейкан Ірину, Зейкан Дарину, вихованок гуртка «Виготовлення сувенірів» ІршавськоїрайСЮТ при Імстичівській ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Чобіток для Діда Мороза» - І місце (керівник Булеза С.Ф.);
  • Попдякуник Анастасію, Попдякуник Наталію, вихованок гуртка «Народна творчість» ІршавськоїрайСЮТ при Білківській ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «З Новим роком» - ІІ місце (керівник Копа М.М.);
  • Балог Катерину, вихованку гуртка «ПТМ» ІршавськоїрайСЮТ при Білківській ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Новорічний подарунок » - ІІ місце (керівник Ливдар С.І.);
  • Пилип Максима, вихованця гуртка «Юні друзі природи» Іршавського РБТД, за роботу «Ялинкові прикраси» - ІІІ місце (керівник Шнелцер В.М.);
  • Маргіта Альбіну, вихованку гуртка «Народна творчість» ІршавськоїрайСЮТ при Підгірнянській ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «День –дзелень» - ІІІ місце (керівник Маргіта Т.І.).

 

номінація «Новорічний букет»

  • Васілинця Івана, вихованця гуртка «Виготовлення сувенірів» ІршавськоїрайСЮТ при Малораковецькій ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Зимові троянди для новорічної королеви » - І місце (керівник Староста Т.П.);

 

2. Нагородити грамотами відділу освіти Іршавської райдержадміністрації переможців районної виставки-конкурсу « Український сувенір»:

  • Щадей Анюту, Жупанин Юлію, вихованок гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» при Іршавській ЗОШ І-ІІІ ст. №2, за роботу «Любіть Україну», керівник гуртка Ажипа Н.Й. – І місце;
  • Шутку Ангеліну, вихованку гуртка «Бісерок» Іршавського РБДТ, за роботу «Український гердан», керівник гуртка Шутка Н.І.– І місце;
  • Фанту Нелю, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» при Приборжавській ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Українська мальована тарілка», керівник гуртка Туряниця С.М. – ІІ місце;
  • Старосту Каріну, Лях Інну, вихованок гуртка «Виготовлення сувенірів» при Малораковецькій ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Українські гітаристи на євробаченні», керівник гуртка Староста Т.П.- ІІ місце;
  • Боднар Марію, Томаш Анюту вихованок гуртка «Рукоділля» Іршавського РБДТ, за роботу «Калина», керівник гуртка Сенинець Н.П. – ІІІ місце;
  • Ісака Михайла, вихованця гуртка «Студія образотворчого мистецтва» при Приборжавській ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Герб Закарпаття», керівник гуртка Молнар О.М. – ІІІ місце;
  • Савко Мар’яну, вихованку гуртка «Юні митці» Іршавського РБДТ, за роботу «Козак і Українка», керівник гуртка Половка Я.Ю.– ІІІ місце;
  • Бердар Терезу, вихованку гуртка «Народна творчість» ІршавськоїрайСЮТ при Білківській ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Цариця ланів», керівник гуртка Копа М.М. - ІІІ місце.
Переглядів: 136 | Додав: Phobos | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Copyright MyCorp © 2018